Styczeń 3

Kolorowy Tydzień Życzliwości

Tradycyjnie jak co roku w naszej szkole odbył się Kolorowy Tydzień Życzliwości- tym razem w formie konkursu w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie zbierali przez półtora tygodnia żywność, każdego dnia mieli posiadać ubrania w określonym kolorze, każda klasa przygotowała Receptę na Życzliwość. Na przerwach rozbrzmiewała świąteczna muzyka. Jury skrzętnie zapisywało punkty i w piątek 21 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, rozdanie nagród i dyplomów.
W kategorii klas I-IV:
I miejsce zajęła klasa II
II miejsce- klasa III
III miejsce z tą samą ilością punktów – klasa Ia i Ib
W kategorii klas V-VIII i III Gimnazjum
I miejsce-klasa Vb
II miejsce – klasa IIIb Gimnazjum
III miejsce- klasa VII
Gratulujemy. Dziękujemy Rodzicom za żywność, która została podzielona na 11 paczek dla rodzin i osób samotnych.
W tym roku wybrano także Króla i Królową Życzliwości klas I-IV i V-VIII,III Gimnazjum.
W wyniku powszechnego głosowania zwycięzcami zostali:
Królowa- Paulina Paluch- klasa IVb
Król- Filip Szwed- klasa IVb
Królowa- Julia Wójcik- klasa VII
Król- Mateusz Skórnicki- klasa VIII
Wybrańcy otrzymali korony, berło i słodki upominek. Oby przez cały rok byli wzorami do naśladowania.
Dziękujemy za wspólną zabawę, dzięki której przedświąteczny czas upłynął w  życzliwej atmosferze. 🙂

Opublikowano 3 stycznia 2019 przez admin in category "Bez kategorii