Listopad 20

KONKURS RECYTATORSKI: „ POLSKA NASZA OJCZYZNA”

Dnia 8 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski poezji patriotycznej: „Polska nasza Ojczyzna”. W konkursie uczestniczyło 19 osób. Uczniowie recytowali wiersze min. J. Słowackiego, A. Mickiewicza,  W. Szymborskiej, W. Broniewskiego. Komisja w składzie: Dyrektor Zespołu Edukacyjnego p. Marta Piotrowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej p. Katarzyna Tomaszewska ,  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury p. Aleksandra Szubert i Przewodnicząca Rady Rodziców  p. Beata Gajdzicka oceniały  recytujących uczniów według  następujących kryteriów: znajomość tekstu, interpretacja utworu, kultura słowa, dykcja, ogólny wyraz artystyczny.  Wszyscy uczniowie znakomicie sobie poradzili, a komisja wyłoniła laureatów.

I miejsce zajęła Ada Kondratowicz

II miejsce Antoni Paluch

III miejsce Malwina Kantorek i Wiktoria Hładczuk.

Wyróżnienie przyznane przez Panią Katarzynę Tomaszewską otrzymał Mateusz Kustosik.

Gratulujemy.

Opublikowano 20 listopada 2018 przez admin in category "Bez kategorii